Tuz Lambası

Tuz Lambalarının Bütün Çeşitleri Mevcuttur.
tuz lambası renklerituz lambası renklerituz lambası renklerituz lambası renkleri
tuz lambası renklerituz lambası renkleri
tuz lambası renklerituz lambası renkleri
tuz lambası renklerituz lambası renkleri
 

BURADAKİ MODELLER SADECE TANITIM AMAÇLIDIR. ÇEŞİTLER HAKKINDA LUTFEN BİLGİ ALINIZ.ŞOK FİYAT

Tuz Lambası Neden Faydalı?

"Havanın Vitamini" - Negatif İyon 

Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki bakterileri azaltır.

 Tuz Lambaları, "Negatif İyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. Doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "Havanın Vitamini"dirler.

Negatif İyonların FaydalarıStres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.Nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.Bağışıklık sistemini güçlendirir.Canlılık, zindelik verir.İşte verimi ve konsantrasyonu arttırır.Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.Yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir. Sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. Bunların çoğu insan yapımı makinelerdir. Tuz Lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, bakımı kolay, göze ve ruha hitap eden, 100% doğal bir alternatiftir.

cialis online viagra bestellen kamagra jelly

Jordan Super Fly 5 Air Max 2016 Uomo Witte Adidas Schoenen adidas Springblade Running Shoes Air Huarache Sneaker Asics Onitsuka Tiger Mexico 66 Nike Zoom Kobe 8 Air Force 1 Flyknit Adidas Porsche Typ 64 2.0 Under Armour Curry 2 All Star Adidas Barricade Boost Nike Hyperchase Men's Basketball Shoes Nike Zoom basketball sko Adidas обувь для женщин онлайн New Balance 373 Adidas Pink NMD R1 Discount Timberland Shoes for Men Air Jordan 11 Women's New Balance 574 schoenen Nike ID Kyrie 1